!!! UWAGA !!!

 

 

Metoda działania spółki ORF Ogólnopolski Rejestr Firm
ul. Morska 35, 75-212 Koszalin
KRS: 0000339104, NIP: 6692487517:

 

 

Spółka ORF Ogólnopolski Rejestr Firm rozsyła pisma do przedsiębiorców, które dotyczą publikacji znaku towarowego zarejestrowanego w Urzędzie Patentowym RP. Z treści pisma wynika, iż jest to oferta, natomiast forma graficzna pisma łudząco przypomina wezwanie do zapłaty, co niestety wielu przedsiębiorców WPROWADZA W BŁĄD i dokonują płatności.

 

Co więcej, legalność spółki ORF Ogólnopolski Rejestr Firm budzi poważne wątpliwości:

§         ww. spółka NIE ISTNIEJE – spółka ORF Ogólnopolski Rejestr Firm nie jest zarejestrowana w KRS;

§         pod podanym rzekomym adresem zarejestrowane są DWIE INNE spółki: 
Ogólnopolski Rejestr Firm sp. z o.o. (zarejestrowana w KRS pod numerem 0000339104) oraz spółka Ogólnopolski Rejestr Firm sp. z o.o. spółka komandytowa (zarejestrowana w KRS pod numerem 0000466913);

§         ponadto zachęcamy do sprawdzenia danych wspólników na portalu https://ems.ms.gov.pl/ (rubryka 7) - z informacji dostępnych na portalu http://www.infoveriti.pl/ wynika, że osoby te prowadzą spółki, przed działalnością których w Internecie znajduje się WIELE OSTRZEŻEŃ!

 

ORF Ogólnopolski Rejestr Firm, spółka, która nie istnieje, NACIĄGA PRZEDSIĘBIORCÓW. Państwowe instytucje prawa, które są opłacane z naszych podatków i które powinny dbać o interesy podatników, już od kilku lat nie zauważają tego problemu.

 

Wejdźcie na portal spółki ORF Ogólnopolski Rejestr Firm (http://orf-rejestr.pl/) i sprawdźcie czy znaki towarowe będące własnością intelektualną Waszych firm nie są tam przypadkiem opublikowane BEZ WASZEJ ZGODY tylko po to, aby uwiarygodnić opisany powyżej nielegalny proceder.

 

Piszcie o swoich doświadczeniach na adres: oszukani@orf-rejestr.com.pl